Kategorie

Garmin Dezl 770LMT Europa

Producent: Garmin
Kod producenta: 010-01343-11
Dostępność:
dostępność - na telefon dostępność - na telefon
Cena netto: 1 421,14 zł 1 748,00 zł

W skrócie:

Nawigacja dla pojazdów ciężarowych Garmin Dezl 770 - następca Dezla 760. Nowością jest inna stylistyka, pełny szklany ekran, odbiornik TMC wbudowany w urządzenie. Funkcjonalnie urządzenie ma nowszy, bardziej intuicyjny interfejs użytkownika, dodatkową baza punktów POI Foursquare. Intuicyjne menu i łatwo je skonfigurować do pierwszej jazdy. Warty zauważenia jest log serwisowy, w którym można tworzyć wpisy związane z obsługą pojazdu. Wersja z literką D w nazwie posiada dodatkowo oprócz analogowego, odbiornik cyfrowych komunikatów o utrudnieniach drogowych.

 

Nowa generacja nawigacji dla ciężarówek

 • 7-calowy, szklany wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości
 • Mapy Europy z bezterminowymi aktualizacjami¹ i bezterminowa subskrypcja komunikatów drogowych²
 • Usługa Garmin Traffic live przez aplikację SmartphoneLink bezpośrednio na Twoim nüvi - gdziekolwiek jesteś!
 • Niestandardowe wyznaczanie tras dla ciężarówek³ uwzględniające ich rozmiar, masę i ładunek
 • Katalog pomocy drogowej Truck & Trailer Services Directory i punkty szczególne dla ciężarówek wysoko oceniane przez kierowców
 • Ostrzeżenia dotyczące dróg, w tym o ostrych zakrętach, wysokości mostów, limitach masy i innego rodzajuZobacz więcej, usłysz lepiej

Urządzenie dēzl 770LMT pokazuje informacje na 7,0-calowym, szklanym wyświetlaczu, który jest dobrze widoczny w kabinie. Ulepszone głośniki o wysokim poziomie głośności zapewniają wyraźnie wymawiane, szczegółowe wskazówki nawigacyjne, które dobrze słychać pomimo hałasu na drodze.

Technologia Garmin Real Directions™ prowadzi niczym zaufany pilot, korzystając nie tylko z oznaczeń nazw ulic (trudnych do odczytania w czasie jazdy lub nieistniejących), lecz także posługując się rozpoznawalnymi punktami orientacyjnymi, budynkami i sygnalizacją świetlną.

Niestandardowe wyznaczanie tras dla ciężarówek

Urządzenie dēzl 770LMT jest wyposażone w fabrycznie załadowane szczegółowe mapy Europy, które zawierają informacje o ograniczeniach dotyczących ciężarówek, takich jak wysokości mostów, ostre zakręty, limity masy i inne tego typu informacje dla większości głównych dróg i autostrad. Wystarczy wprowadzić informacje dotyczące profilu pojazdu (można dostosować wysokość, masę, długość, szerokość i informacje o materiałach niebezpiecznych), aby móc wyszukiwać odpowiednie trasy dla rozmiaru i masy pojazdu³.

Prosty w obsłudze profil ciężarówki umożliwia zmianę parametrów rozmiaru przyczepy za pomocą jednego przycisku. Wbudowana funkcja planowania podróży umożliwia tworzenie tras z wieloma postojami oraz planowanie i zapisywanie przyszłych podróży.

Intuicyjne planowanie trasy umożliwia łatwą zmianę jej przebiegu poprzez dotknięcie ekranu, aby trasa prowadziła preferowanymi drogami lub przez wybrane miasta.

Bezpłatna, bezterminowa subskrypcja usługi unikania utrudnień drogowych

Urządzenie dēzl 770LMT jest wyposażone w usługę komunikatów drogowych Garmin Traffic, która pomaga spędzić więcej czasu w ruchu. W usłudze Garmin Traffic mapa podróży jest przez cały czas wyświetlana na ekranie. Alerty o utrudnieniach drogowych są wyświetlane obok mapy, a komunikaty są też wymawiane. Usługa komunikatów drogowych Garmin Traffic zapewnia też szczegółowe informacje o danej sytuacji na drodze, np. szacowany czas opóźnienia oraz informacje o możliwych objazdach. Może nawet potwierdzić, czy jedziesz najszybszą trasą. Bezterminowa subskrypcja komunikatów drogowych² uprawnia do otrzymywania w urządzeniu dēzl 770LMT informacji o ruchu drogowym przez cały okres użytkowania urządzenia, bez reklam i opłat subskrypcyjnych. Ponadto komunikaty drogowe firmy Garmin są przesyłane wprost do urządzenia dēzl.

Zgodność z Bluetooth®

Zsynchronizuj urządzenie obsługujące funkcję Bluetooth4 (np. smartfon) z urządzeniem dēzl 770LMT, aby prowadzić rozmowy przez zestaw głośnomówiący wykorzystujący zintegrowany mikrofon i głośnik. Urządzenie dēzl 770LMT można sparować z zestawem słuchawkowym Bluetooth (do nabycia osobno), aby wykonywać i odbierać zwykłe połączenia, jak również połączenia konferencyjne.

Punkty szczególne i usługi dla ciężarówek

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu przydatnych miejsc? Wyszukuj punkty szczególne istotne dla zawodowych kierowców, którym wystawili oni wysokie oceny: od postojów dla ciężarówek i stacji ważenia, aż po parkingi, zakwaterowanie, punkty dostępowe Wi-Fi® i wiele innych.

Potęga głosu

Urządzenie dēzl 770LMT jest wyposażone w funkcję nawigacji sterowanej głosem. Wystarczy mówić do urządzenia dēzl, a ono odpowiednio zareaguje.

Łatwa nawigacja przez skomplikowane skrzyżowania

Urządzenie dēzl 770LMT jest wyposażone w funkcję aktywnego asystenta pasa ruchu (ALG). Funkcja ta wskazuje prawidłowy pas ruchu dla wybranej trasy, wykorzystując komunikaty głosowe oraz strzałki o wyrazistych kolorach. Natomiast widok skrzyżowań photoReal ukazuje realistyczny obraz zjazdu: z zachowaniem szczegółów i kolorów. Widok skrzyżowań BirdsEye zapewnia szczegółowy widok rozjazdów, jakby patrzyło się na nie z góry.

Zgodność z aplikacją Smartphone Link

Smartphone Link to darmowa aplikacja mobilna, która umożliwia nawiązanie połączenia między urządzeniem dēzl 770LMT a smartfonem iPhone® lub smartfonem z systemem Android™. Po sparowaniu urządzenie dēzl może korzystać z pakietu transferu danych telefonu5, aby udostępniać informacje.

Aplikacja Smartphone Link zapewnia dostęp do usług Garmin Live6, czyli przydatnych, otrzymywanych w czasie rzeczywistym informacji, np. o utrudnieniach w ruchu czy o pogodzie, dostępnych bezpłatnie i w ramach subskrypcji. W aplikacji istnieje możliwość wykupienia płatnej zawartości, w tym informacji o pogodzie, utrudnieniach w ruchu i kamerach monitorujących.

Zgodność z bezprzewodową kamerą cofania

Zobacz, co dzieje się z tyłu pojazdu podczas cofania, dzięki bezprzewodowej kamerze cofania BC™ 30 (do nabycia osobno). Po sparowaniu z kamerą urządzenie dēzl 770LMT wyświetla przesyłany przez kamerę obraz bezpośrednio na wyświetlaczu. Po podłączeniu do stałego źródła zasilania można łatwo przełączać między trybem kamery a trybem nawigacyjnym. Doradzamy zlecenie instalacji wykwalifikowanemu specjaliście.

sm

Co jest „Przed tobą”

Funkcja „Przed tobą” umożliwia łatwe wyszukiwanie różnych miejsc bez konieczności opuszczania ekranu mapy. Podczas jazdy wybraną trasą funkcja „Przed tobą” stale informuje o usługach w pobliżu, takich jak punkty gastronomiczne, stacje benzynowe i bankomaty. Co najważniejsze, funkcję „Przed tobą” można dostosować, aby zawsze wyświetlała pozycje ulubionych miejsc na trasie.

Więcej informacji o drodze

Urządzenie dēzl 770LMT informuje o warunkach i ograniczeniach na drodze przed Tobą, w tym o ostrych zakrętach, wysokości mostów, limitach masy, obszarach występowania silnego wiatru, zakazie wjazdu z przyczepami lub zakazie przewozu materiałów niebezpiecznych. Ostrzeżenia informujące o zjazdach i podjazdach umożliwiają odpowiednie dopasowanie biegu. Ograniczenia prędkości dla samochodów ciężarowych są wyświetlane, gdy różnią się od ogólnych ograniczeń prędkości. Urządzenie dēzl 770LMT zapewnia informacje o znacznikach odległości. Zegar automatycznie zmienia strefę czasową i wyświetla godziny wschodów/zachodów słońca. Urządzenie dēzl 770LMT zapewnia informacje o granicach stanowych i krajowych oraz o szacowanym czasie przybycia do celu podróży.

Dziennik historii usług

Urządzenie dēzl 770LMT jest wyposażone w dziennik historii usług, który umożliwia zapis daty i typu przeprowadzonych czynności serwisowych. Można w prosty sposób zachować informacje o przebiegu opon, ciśnieniu w oponach, wymianie oleju, wymianie opon i wielu innych aspektach.

W zestawie bezterminowe aktualizacje map

Urządzenie dēzl 770LMT zawiera fabrycznie załadowane szczegółowe mapy Europy. Dzięki bezpłatnym i bezterminowym¹ aktualizacjom map twoje trasy na pewno będą uwzględniały najbardziej aktualne mapy, punkty szczególne oraz dane nawigacyjne. Nowe mapy można nieodpłatnie pobierać przez cały okres użytkowania urządzenia GPS.

W naszej bazie danych punktów szczególnych znajdują się również dodatkowe informacje pochodzące z serwisu Foursquare®. Serwis Foursquare pozwala korzystać z milionów nowych i popularnych restauracji, sklepów, usług i innych obiektów znajdujących się w okolicy.

¹ Warunki bezterminowej subskrypcji map
² Warunki korzystania z bezterminowej subskrypcji komunikatów drogowych
³ Może być niedostępne na niektórych obszarach. Podanie charakterystyki profilu pojazdu ciężarowego nie gwarantuje uwzględnienia tych danych w propozycjach tras przejazdu. Zawsze stosuj się do znaków drogowych oraz pamiętaj, aby dostosowywać jazdę do panujących warunków.
4 Wymaga smartfona z technologią Bluetooth® (do nabycia osobno). Znak i logo Bluetooth® stanowią własność firmy Bluetooth SIG, Inc.
5 Użytkownik zostanie obciążony opłatami z tytułu pakietu transferu danych, jeśli takie będą miały zastosowanie. W celu uzyskania informacji dotyczących pakietu usług i opłat za roaming należy skontaktować się z operatorem.
6 Może być wymagana subskrypcja.

iPhone® jest znakiem towarowym firmy Apple Inc. Android™ jest znakiem towarowym firmy Google Inc. Foursquare® jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Foursquare Labs, Inc.

Specyfikacja techniczna:

Własności fizyczne i działanie

Wymiary fizyczne 19,81 x 12,11 x 2,55 cm
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys. 15,3 x 8,5 cm; przekątna 17,6 cm
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. 800 x 480 pikseli
Typ wyświetlacza wielodotykowy, pojemnościowy, kolorowy wyświetlacz TFT WVGA z białym podświetleniem
Masa 438,0 g
Bateria bateria litowo-jonowa
Czas działania baterii do 1 godz.
Bardzo czuły odbiornik  
Gniazdo słuchawkowe/wyjście audio  

Mapy i pamięć

Fabrycznie załadowane mapy ulic  
Zawiera dożywotnią aktualizację map  
gwarancja nüMaps tak
Wbudowana pamięć wewnętrzny dysk SSD
Obsługa kart danych Karta microSD™ (do nabycia osobno)
Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych)  
Waypointy/ulubione/pozycje 1000

Funkcje nawigacyjne

Wymowa nazw ulic (np. „Skręć w ulicę Dębową za 200 m”)  
Nawigacja sterowana głosem (obsługa urządzenia przy użyciu poleceń głosowych) brak języka polskiego  
Zgodność z radiowymi komunikatami drogowymi  
Dożywotnie aktualizacje informacji o utrudnieniach drogowych traffic (otrzymuj darmowe dożywotnie aktualizacje traffic)  
Asystent pasa ruchu (wskazuje prawidłowy pas ruchu)  
widok skrzyżowań (wyświetla znaki skrzyżowań)  
Unikanie tras (autostrad, dróg płatnych itp.)  
Technologia Bluetooth®  
Wskaźnik ograniczenia prędkości (wyświetla ograniczenie prędkości dla większości głównych dróg w USA i Europie)  
usługi – zjazd z autostrady (informuje o zbliżaniu się do usług podczas jazdy na autostradzie)  

Dodatkowe

Dodatkowe
 • Foursquare
 • Smartphone Link
 • Prosty profil ciężarówki
 • Punkty szczególne TruckDown
 • Łatwe kształtowanie trasy
 • Zjazdy z usługami (np. miejsca odpoczynku, gastronomia, zakwaterowanie)
 • Dostosowywane menu główne
 • Wejście zewnętrznego wideo umożliwia obsługę dodatkowej kamery

To urządzenie pamięci masowej USB jest zgodne z systemem operacyjnym Windows® XP i nowszymi oraz Mac® OS X 10.4 i nowszymi.


Opakowanie zawiera:

 • dēzl 770LMT
 • Fabrycznie załadowane mapy City Navigator® NT dla Europy
 • Bezterminowa subskrypcja map¹ i komunikatów drogowych² (informuje o niej oznaczenie „LMT” umieszczone na pudełku po numerze modelu)
 • Odbiornik komunikatów drogowych / przewód zasilający z gniazda zapalniczki
 • Uchwyt samochodowy z przyssawką
 • Przykręcany uchwyt do montażu na stałe na desce rozdzielczej
 • Kabel USB
 • Dokumentacja produktu