Kategorie

Nowości

Garmin GPSMap 64
1 249,00 zł

Garmin Montana 600

Producent: Garmin
Kod producenta: 010-00924-00
Dostępność:
dostępność - na telefon dostępność - na telefon
Cena netto: 2 093,50 zł 2 575,00 zł

Garmin Montana 600 - nieodzowny kompan podczas pieszej wycieczki. Przydatny podczas polowań. Sprawdzi się podczas rejsu łodzią. Montana 600 posiada 4-calowy kolorowy ekran dotykowy pracujący w dwóch położeniach, obsługujący wiele map - np. BirdsEye™ Satellite Imagery, BlueChart® g2 oraz TOPO U.S. 24K. Montana jest posiada wbudowany barometryczny wysokościomierz oraz kompas elektroniczny z kompensacją nachylenia Wraz z opcjonalnym uchwytem samochodowym i mapą City Navigator NT®, urządzenie będzie przekazywać komunikaty głosowe. Duży, uniwersalny, wytrzymały.

Poznaj funkcje urządzenia:

Producent przygotował elektroniczny podręcznik użytkownika. Ty już teraz możesz się z nim zapoznać, przed zakupem. Kliknij tutaj

 

Duże i wytrzymałe — sprawdzi się w każdych warunkach

 • Urządzenie wyświetla „pełny widok śladów” na podstawie danych mapy, więc zawsze wiesz, co jest przed Tobą.
 • Wszystkie elementy (punkty, ślady, skrzynki itp.) są zapisywane w kalendarzu. Można je więc później przeglądać lub chwalić się swoimi osiągnięciami.
 • Zmiana na „tryb nocny” zachodzi automatycznie, więc nawet po zachodzie słońca nie stracisz orientacji.
 • Dzięki klawiaturze QWERTY wyszukiwanie potrzebnych elementów i robienie notatek zabiera mniej czasu.
 • Zachowanie wyznaczonych namiarów jeszcze nigdy nie było tak proste. Korzystając z blokady ekranu, można zapobiec zmianie orientacji z pionowej na poziomą i odwrotnie.
 • Urządzenie jest wyposażone w gniazdo kart microSD™, więc istnieje możliwość ładowania map topograficznych (w przypadku nawigacji po lądzie) lub fabrycznie załadowanych map BlueChart® g2 (w przypadku nawigacji na wodzie). Urządzenie obsługuje także obrazy satelitarne BirdsEye i mapy własne.
 • Za pośrednictwem sieci bezprzewodowej można udostępniać punkty, ślady, trasy i skrzynki innym użytkownikom kompatybilnych urządzeń GPS firmy Garmin.
 • Urządzenie szybko i dokładnie lokalizuje pozycję użytkownika, a co więcej — nie traci jej nawet w osłoniętych miejscach i głębokich kanionach.
 • Posiada wbudowany 3-osiowy kompas elektroniczny z kompensacją nachylenia i wysokościomierzem barometrycznym.
 • Jest wyposażone w jedyny w swoim rodzaju system podwójnych baterii, można więc korzystać z litowo-jonowych baterii wielokrotnego użytku lub tradycyjnych baterii typu AA.
 • Urządzenie Montana obsługuje pliki geocaching GPX, które umożliwiają ładowanie skrzynek i innych szczegółów bezpośrednio do urządzenia.

Łatwiejsze dostosowywanie

 

Funkcje zaawansowanych skrótów

Niezależnie od tego, jaką operację chcesz wykonać — załadować aplikację, nawigować do punktu, przejść do innego profilu czy dostosować ustawienia do swoich potrzeb — zaawansowane skróty pozwolą Ci połączyć te wszystkie funkcje i stworzyć niestandardowe, zoptymalizowane urządzenie. Każde urządzenie Montana posiada klika fabrycznie załadowanych skrótów — Jedź do domu, Włącz/wyłącz wykres śladu czy Przerwij nawigację.

 

 

Większa liczba pulpitów w wielu miejscach

Niezależnie od tego, na jakiej stronie się obecnie znajdujesz lub z jakiej korzystasz funkcji — może jest to mapa, kompas, a może komputer podróży lub ekran główny — wystarczy jedno dotknięcie przycisku zasilania, aby wyświetlić wszechstronny pulpit urządzenia Montana. Możesz więc tworzyć więcej pulpitów w wielu miejscach.

 

Możliwość pełnego dostosowania ekranu głównego

Często podróżujesz? A może regularnie zmieniasz ustawienia i tworzysz nowe skróty? Urządzenie Montana spełni Twoje oczekiwania. Jest ono wyposażone w pełni dostosowywalny ekran główny, który umożliwia wyświetlanie nawet 16 elementów, takich jak „Dokąd?”, „Konfiguracja” czy „Skróty”, dzięki czemu dostęp do nich jest niezwykle łatwy i nie wymaga przełączania między ekranami.

 

Zmiana kolejności opcji menu

Ta nowa funkcja umożliwia dopasowanie kolejności elementów menu do potrzeb użytkownika, dzięki czemu już nigdy nie będzie trzeba przewijać całej listy, aby dostać się do wybranej opcji menu.

 

Inteligentne profile

Dzięki funkcji inteligentnych profili urządzenie zapamiętuje — na podstawie uchwytu — który profil był używany ostatnio. Dzięki temu podczas jazdy po bezdrożach lub próby znalezienia sklepu rowerowego szybciej obsłużysz urządzenie i dotrzesz na miejsce.

 

Możliwość przystosowania elementów sterujących

Nie przypadł Ci do gustu układ któregoś z elementów? Bez obaw. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby w łatwy sposób skonfigurować swoje aplikacje za pomocą przystosowalnych elementów sterujących. Musisz zamocować urządzenie na prawej rączce kierownicy? Nie ma problemu. Przy zmianie orientacji ekranu następuje też zmiana konfiguracji urządzenia Montana na lewo- lub prawostronną.

 

 

Wyświetlaj na dużym ekranie

Urządzenie Montana 600 jest wyposażone w bardzo duży, czytelny nawet w pełnym słońcu ekran dotykowy 4”, który zapewnia wyraziste, udoskonalone kolory i wyświetla obrazy o wysokiej rozdzielczości. Jego interfejs jest prosty w użyciu, więc można spędzić więcej czasu na rozkoszowaniu się przyrodą a mniej na szukaniu informacji. Dzięki swojej wytrzymałości i wodoszczelności urządzenie Montana 600 jest odporne na działanie warunków atmosferycznych. Niestraszne mu wyboje, kurz, brud, wilgotność ani woda. Niezależnie od okoliczności — na wodzie, w samochodzie turystycznym czy w pojeździe terenowym — Montana jest w swoim żywiole.

Możesz pojechać w dowolne miejsce.

Dzięki zestawowi zgodnych uchwytów urządzenie do spersonalizowanej nawigacji Montana 600 doskonale nadaje się do zastosowania w pojazdach terenowych i na łodziach jako urządzenie ręczne lub w uchwycie samochodowym. Aby otrzymywać szczegółowe wskazówki nawigacyjne, należy stosować mapy City Navigator z użyciem uchwytu samochodowego lub wzmocnionego uchwytu do motocykli i pojazdów terenowych. Urządzenie Montana zaprowadzi Cię tam, gdzie chcesz — jest wyposażone w odpowiednie mapy i uchwyty.

Dojedziesz wszędzie.

Dodawanie nowych map jest proste dzięki dużemu wyborowi szczegółowych map topograficznych, morskich i drogowych firmy Garmin. Za pomocą gniazda kart microSD™ w urządzeniu Montana 600 możesz wczytać mapy TOPO 24K i wyruszyć na szlak albo włożyć karty z fabrycznie załadowanymi mapami BlueChart g2, aby wspaniale spędzić czas na wodzie, lub z mapami City Navigator, aby wyznaczać szczegółowe trasy (zobacz zgodne mapy w karcie „Mapy”). Montana 600 obsługuje także usługę BirdsEye™ Satellite Imagery (wymagana subskrypcja), która pozwala pobierać obrazy satelitarne i integrować je z własnymi mapami. Ponadto urządzenie Montana jest zgodne z darmowym oprogramowaniem Własne mapy, które przekształca mapy tradycyjne i elektroniczne do postaci, w której można je pobrać do urządzenia.

Przesyłanie bezprzewodowe

Za pomocą urządzenia Montana 600 można bezprzewodowo udostępniać punkty, trasy i skrzynki użytkownikom innych zgodnych urządzeń GPS firmy Garmin. Dzięki temu znajomi mogą wypróbować Twoją ulubioną wędrówkę lub skrzynkę — zacznij zabawę, naciskając „Wyślij”, aby przesłać informacje do podobnych urządzeń.

Znaj swoją pozycję

Dzięki bardzo czułemu modułowi GPS z systemem WAAS i funkcją wstępnego ustalania pozycji HotFix™ w oparciu o sygnał satelitarny urządzenie Montana 600 szybko i precyzyjnie ustala pozycję użytkownika oraz nie traci pozycji GPS nawet w osłoniętych miejscach i głębokich kanionach. Korzyści są oczywiste — bez względu na to, czy znajdujesz się w gęstym lesie, czy w pobliżu wysokich budynków lub drzew, urządzenie Montana 600 pomoże Ci odnaleźć drogę zawsze wtedy, gdy tego najbardziej potrzebujesz.

Łatwa nawigacja

Urządzenie Montana 600 posiada wbudowany 3-osiowy kompas elektroniczny z kompensacją nachylenia, który wskazuje kierunek nawet wtedy, gdy się nie przemieszczasz i nie trzymasz urządzenia poziomo. Natomiast wysokościomierz barometryczny monitoruje zmiany ciśnienia, aby precyzyjnie określić wysokość, na jakiej się znajdujesz. Można go również użyć do stworzenia wykresu rozkładu ciśnienia barometrycznego w czasie, co może ułatwić prognozowanie zmieniających się warunków pogodowych.

Podwój swoją moc

Urządzenie Montana 600 jest wyposażone w jedyny w swoim rodzaju system podwójnych baterii. W zależności od potrzeb można wybrać albo opcję korzystania z baterii litowo-jonowych, albo tradycyjnych baterii alkalicznych AA.

Znajdź przyjemność

Urządzenie Montana 600 obsługuje pliki GPX pobrane ze strony geocaching, które umożliwiają ładowanie skrzynek i innych szczegółów bezpośrednio do urządzenia. Odwiedź stronę OpenCaching.com, aby rozpocząć przygodę z geocachingiem. Rezygnując z map drukowanych, nie tylko pomagasz chronić środowisko, ale także zwiększasz efektywność. Model Montana 600 zapisuje i wyświetla kluczowe informacje, w tym pozycję, teren, poziom trudności, wskazówki i opisy, co oznacza koniec ręcznego wprowadzania współrzędnych oraz drukowania! Wystarczy przesłać plik GPX do urządzenia i rozpocząć polowanie na ukryte skrzynki ze skarbami.

Własności fizyczne i działanie:

Wymiary urządzenia, szer. x wys. x gł.: 7,48 x 14,42 x 3,64 cm (2,9 x 5,7 x 1,4 cala)
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.: 5,06 x 8,93 cm (2 x 3,5 cala) (szer. x wys.); przekątna 4 cale (10,2 cm)
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys.: 272 x 480 pikseli
Typ wyświetlacza: jasny, odblaskowo-przezroczysty ekran TFT (65 tys. kolorów), działający w dwóch położeniach ekran dotykowy, czytelny w pełnym słońcu
Waga: zasilanie dołączoną baterią litowo-jonową (289 g) lub trzema bateriami typu AA (333 g) (do nabycia osobno)
Bateria: bateria litowo-jonowa (w zestawie) lub 3 baterie AA (do nabycia osobno), zalecane baterie NiMH lub litowo-jonowe
Czas działania baterii: do 16 godzin (bateria litowo-jonowa); do 22 godzin (baterie AA)
Wodoszczelny: tak (IPX7)
Pływający: nie
Bardzo czuły odbiornik: tak
Interfejs: zgodność z USB 2.0 i NMEA 0183

Mapy i pamięć:

Mapa bazowa: tak
Możliwość dodawania map: tak
Wbudowana pamięć: 3,0 GB
Możliwość używania kart z danymi: Karta microSD™ (do nabycia osobno)
Waypointy/ulubione/pozycje: 2000
Trasy: 200
Wykres śladu: 10 000 punktów, 200 zapisanych tras

Funkcje:

Automatyczne wyznaczanie trasy (dokładna nawigacja po drogach): tak (z opcjonalnymi mapami z szczegółowymi drogami)
Elektroniczny kompas: tak (z kompensacją nachylenia, 3-osiowy)
Ekran dotykowy: tak
Wysokościomierz barometryczny: tak
Aparat: nie
Obsługa funkcji geocache: tak (wersja cyfrowa)
Zgodność z własnymi mapami: tak
Nawigacja do zdjęć (nawigacja na podstawie zdjęć oznaczonych znacznikami geograficznymi): tak
Plenerowe gry GPS: nie
Kalendarz myśliwski/wędkarski: tak
Informacje o położeniu słońca i księżyca: tak
Tabele pływów: tak
Pomiar powierzchni: tak
Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych): tak
Przesyłanie między urządzeniami (bezprzewodowe udostępnianie danych podobnym urządzeniom): tak
Przeglądarka zdjęć: tak
Zgodność z Garmin Connect™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych): tak

Zawartość pudełka:

 • Montana 600
 • Bateria litowo-jonowa
 • Kabel USB
 • Ładowarka sieciowa
 • Skrócone podręczniki użytkownika
 • Podręcznik użytkownika na płycie