Kategorie

Nowości

Garmin GPSMap 64
1 249,00 zł

Garmin Montana 650

Producent: Garmin
Kod producenta: 010-00924-01
Dostępność:
dostępność - na telefon dostępność - na telefon
Cena netto: 2 296,75 zł 2 825,00 zł

Zabierz je ze sobą na wędrówkę. Użyj go podczas polowania. Weź je na wyprawę łodzią. Urządzenie Montana 650 jest wyposażone w duży, 4-calowy kolorowy ekran dotykowy działający w dwóch położeniach i obsługuje opcje wielu map, np. BirdsEye™ Satellite Imagery, a dodatkowo oferuje aparat 5 MP. Urządzenie Montana jest wyposażone w 3-osiowy kompas z kompensacją nachylenia oraz wysokościomierz barometryczny. Kup uchwyt samochodowy i mapę City Navigator NT®, aby otrzymywać szczegółowe, wymawiane wskazówki dojazdu. Jest duże. Jest uniwersalne. Jest wytrzymałe. W pełni zasłużyło sobie na nazwę „Montana”, ponieważ stanowi szczytowe osiągnięcie, jeśli chodzi o wytrzymałość ekranu dotykowego.

Wyświetlaj na dużym ekranie

 

Urządzenie Montana 650 jest wyposażone w bardzo duży, czytelny nawet w pełnym słońcu ekran dotykowy 4”, który zapewnia wyraziste, udoskonalone kolory i wyświetla obrazy o wysokiej rozdzielczości. Jego interfejs jest prosty w użyciu, więc można spędzić więcej czasu na rozkoszowaniu się przyrodą a mniej na szukaniu informacji. Dzięki swojej wytrzymałości i wodoszczelności urządzenie Montana 650 jest odporne na działanie warunków atmosferycznych. Niestraszne mu wyboje, kurz, brud, wilgotność ani woda. Niezależnie od okoliczności — na wodzie, w samochodzie turystycznym czy w pojeździe terenowym — Montana jest w swoim żywiole.

Rób zdjęcia ze znacznikami geograficznymi

Uchwyć miejsca i wspomnienia dzięki wbudowanemu w urządzenie Montana 650 aparatowi cyfrowemu 5 MP. Dodaje do wszystkich zdjęć znaczniki geograficzne (informujące o miejscu wykonania zdjęcia), co umożliwia w przyszłości powrót do dokładnie tego samego miejsca. Zdjęcia można robić i oglądać w poziomie lub pionie. Aby móc śledzić dane zdjęć i wyświetlać ich lokalizację na mapie, wystarczy podłączyć urządzenie Montana 650 przy użyciu kabla USB i skorzystać z bezpłatnego oprogramowania Garmin BaseCamp. Aby uzyskać więcej pamięci, włóż kartę microSD™. Za pomocą przeglądarki zdjęć dostępnej w urządzeniu Montana można nawet wyświetlać zapisane na karcie microSD zdjęcia z innych urządzeń.

Możesz pojechać w dowolne miejsce.

Dzięki zestawowi zgodnych uchwytów urządzenie do spersonalizowanej nawigacji Montana 650 doskonale nadaje się do zastosowania w pojazdach terenowych i na łodziach jako urządzenie ręczne lub w uchwycie samochodowym. Aby otrzymywać szczegółowe wskazówki nawigacyjne, należy stosować mapy City Navigator z użyciem uchwytu samochodowego lub wzmocnionego uchwytu do motocykli i pojazdów terenowych. Urządzenie Montana zaprowadzi Cię tam, gdzie chcesz — jest wyposażone w odpowiednie mapy i uchwyty.

Duże i wytrzymałe — sprawdzi się w każdych warunkach

 • Urządzenie wyświetla „pełny widok śladów” na podstawie danych mapy, więc zawsze wiesz, co jest przed Tobą.
 • Wszystkie elementy (punkty, ślady, skrzynki itp.) są zapisywane w kalendarzu. Można je więc później przeglądać lub chwalić się swoimi osiągnięciami.
 • Zmiana na „tryb nocny” zachodzi automatycznie, więc nawet po zachodzie słońca nie stracisz orientacji.
 • Dzięki klawiaturze QWERTY wyszukiwanie potrzebnych elementów i robienie notatek zabiera mniej czasu.
 • Zachowanie wyznaczonych namiarów jeszcze nigdy nie było tak proste. Korzystając z blokady ekranu, można zapobiec zmianie orientacji z pionowej na poziomą i odwrotnie.
 • Urządzenie zostało wyposażone w aparat o rozdzielczości 5 MP z funkcją automatycznego znakowania geograficznego zdjęć.
 • Zawiera ponadto mapy oraz inne opcje map, np. topograficznych, BlueChart® g2, obrazy satelitarne BirdsEye oraz mapy własne.
 • Za pośrednictwem sieci bezprzewodowej można udostępniać punkty, ślady, trasy i skrzynki innym użytkownikom kompatybilnych urządzeń GPS firmy Garmin.
 • Urządzenie szybko i dokładnie lokalizuje pozycję użytkownika, a co więcej — nie traci jej nawet w osłoniętych miejscach i głębokich kanionach.
 • Posiada wbudowany 3-osiowy kompas elektroniczny z kompensacją nachylenia i wysokościomierzem barometrycznym.
 • Jest wyposażone w jedyny w swoim rodzaju system podwójnych baterii, można więc korzystać z litowo-jonowych baterii wielokrotnego użytku lub tradycyjnych baterii typu AA.
 • Urządzenie Montana obsługuje pliki geocaching GPX, które umożliwiają ładowanie skrzynek i innych szczegółów bezpośrednio do urządzenia.

 

Dojedziesz wszędzie.

Dodawanie nowych map jest proste dzięki dużemu wyborowi szczegółowych map topograficznych, morskich i drogowych firmy Garmin. Za pomocą gniazda kart microSD™ w urządzeniu Montana 650t możesz wczytać topograficznych mapy i wyruszyć na szlak albo włożyć karty z fabrycznie załadowanymi mapami BlueChart® g2, aby wspaniale spędzić czas na wodzie, lub z mapami City Navigator, aby wyznaczać szczegółowe trasy (zobacz zgodne mapy w karcie „Mapy”). Montana 650t obsługuje także usługę BirdsEye™ Satellite Imagery (wymagana subskrypcja), która pozwala pobierać obrazy satelitarne i integrować je z własnymi mapami. Ponadto urządzenie Montana jest zgodne z darmowym oprogramowaniem Własne mapy, które przekształca mapy tradycyjne i elektroniczne do postaci, w której można je pobrać do urządzenia.

Przesyłanie bezprzewodowe

Za pomocą urządzenia Montana 650 można bezprzewodowo udostępniać punkty, trasy i skrzynki użytkownikom innych zgodnych urządzeń GPS firmy Garmin. Dzięki temu znajomi mogą wypróbować Twoją ulubioną wędrówkę lub skrzynkę — zacznij zabawę, naciskając „Wyślij”, aby przesłać informacje do podobnych urządzeń.

Znaj swoją pozycję

Dzięki bardzo czułemu modułowi GPS z systemem WAAS i funkcją wstępnego ustalania pozycji HotFix™ w oparciu o sygnał satelitarny urządzenie Montana 650 szybko i precyzyjnie ustala pozycję użytkownika oraz nie traci pozycji GPS nawet w osłoniętych miejscach i głębokich kanionach. Korzyści są oczywiste — bez względu na to, czy znajdujesz się w gęstym lesie, czy w pobliżu wysokich budynków lub drzew, urządzenie Montana 650 pomoże Ci odnaleźć drogę zawsze wtedy, gdy tego najbardziej potrzebujesz.

Łatwa nawigacja

Urządzenie Montana 650 posiada wbudowany 3-osiowy kompas elektroniczny z kompensacją nachylenia, który wskazuje kierunek nawet wtedy, gdy się nie przemieszczasz i nie trzymasz urządzenia poziomo. Natomiast wysokościomierz barometryczny monitoruje zmiany ciśnienia, aby precyzyjnie określić wysokość, na jakiej się znajdujesz. Można go również użyć do stworzenia wykresu rozkładu ciśnienia barometrycznego w czasie, co może ułatwić prognozowanie zmieniających się warunków pogodowych.

Podwój swoją moc

Urządzenie Montana 650 jest wyposażone w jedyny w swoim rodzaju system podwójnych baterii. W zależności od potrzeb można wybrać albo opcję korzystania z baterii litowo-jonowych, albo tradycyjnych baterii alkalicznych AA.

Znajdź przyjemność

Urządzenie 650 obsługuje pliki GPX pobrane ze strony geocaching, które umożliwiają ładowanie skrzynek i innych szczegółów bezpośrednio do urządzenia. Odwiedź stronę OpenCaching.com, aby rozpocząć przygodę z geocachingiem. Rezygnując z map drukowanych, nie tylko pomagasz chronić środowisko, ale także zwiększasz efektywność. Model Montana 650 zapisuje i wyświetla kluczowe informacje, w tym pozycję, teren, poziom trudności, wskazówki i opisy, co oznacza koniec ręcznego wprowadzania współrzędnych oraz drukowania! Wystarczy przesłać plik GPX do urządzenia i rozpocząć polowanie na ukryte skrzynki ze skarbami.

Opakowanie zawiera:

 

 • Montana 650
 • Bateria litowo-jonowa
 • Kabel USB
 • Ładowarka sieciowa
 • Skrócone podręczniki użytkownika
 • Podręcznik użytkownika na płycieSpecyfikacja techniczna:

Własności fizyczne i działanie:

Wymiary urządzenia, szer. x wys. x gł.: 7,48 x 14,42 x 3,64 cm (2,9 x 5,7 x 1,4 cala)
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.: 5,06 x 8,93 cm (2 x 3,5 cala) (szer. x wys.); przekątna 4 cale (10,2 cm)
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys.: 272 x 480 pikseli
Typ wyświetlacza: jasny, odblaskowo-przezroczysty ekran TFT (65 tys. kolorów), działający w dwóch położeniach ekran dotykowy, czytelny w pełnym słońcu
Waga: zasilanie dołączoną baterią litowo-jonową (289 g) lub trzema bateriami typu AA (333 g) (do nabycia osobno)
Bateria: bateria litowo-jonowa (w zestawie) lub 3 baterie AA (do nabycia osobno), zalecane baterie NiMH lub litowo-jonowe
Czas działania baterii: do 16 godzin (bateria litowo-jonowa); do 22 godzin (baterie AA)
Wodoszczelny: tak (IPX7)
Pływający: nie
Bardzo czuły odbiornik: tak
Interfejs: zgodność z USB 2.0 i NMEA 0183

Mapy i pamięć:

Mapa bazowa: tak
Fabrycznie załadowane mapy: nie
Możliwość dodawania map: tak
Wbudowana pamięć: 3,0 GB
Możliwość używania kart z danymi: Karta microSD™ (do nabycia osobno)
Waypointy/ulubione/pozycje: 4000
Trasy: 200
Wykres śladu: 10 000 punktów, 200 zapisanych tras

Funkcje:

Automatyczne wyznaczanie trasy (dokładna nawigacja po drogach): tak (z opcjonalnymi mapami z szczegółowymi drogami)
Elektroniczny kompas: tak (z kompensacją nachylenia, 3-osiowy)
Ekran dotykowy: tak
Wysokościomierz barometryczny: tak
Aparat: tak (5 megapikseli z autofocusem; automatyczne dodawanie do zdjęć znaczników geograficznych)
Obsługa funkcji geocache: tak (wersja cyfrowa)
Zgodność z własnymi mapami: tak
Nawigacja do zdjęć (nawigacja na podstawie zdjęć oznaczonych znacznikami geograficznymi): tak
Kalendarz myśliwski/wędkarski: tak
Informacje o położeniu słońca i księżyca: tak
Tabele pływów: Tak (z opcjonalnymi mapami BlueChart)
Pomiar powierzchni: tak
Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych): tak
Przesyłanie między urządzeniami (bezprzewodowe udostępnianie danych podobnym urządzeniom): tak
Przeglądarka zdjęć: tak
Zgodność z Garmin Connect™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych): tak